فناوران آنیسا مرکز حرفه ای آموزش لینوکس و آزمون LPI در ایران

توزیع‌های گنو/لینوکس

جستجو در سی‌تو

درباره سی‌تو

مرکز گنو/لینوکس سی‌تو در ۱۴ آذرماه ۱۳۸۶ با افتتاح بخش فروشگاه خود با هدف دسترسی آسان کاربران گنو/لینوکس سراسر کشور به توزیع‌های مختلف این سیستم عامل، نرم‌افزارهای کاربردی و ... آغاز به فعالیت نمود. هم اکنون پس از سال‌ها فعالیت مداوم و خدمت‌رسانی به هزاران کاربر گنو/لینوکسی، فروشگاه سی‌تو دارای گسترده‌ترین و بروزترین طیف محصولات گنو/لینوکسی در کشور می‌باشد.

در راستای توسعه فعالیت‌های سی‌تو، سیاره سایت‌ها و وبلاگ‌های کاربران ایرانی گنو/لینوکس با هدف گردآوری کلیه مطالب منتشر شده این حوزه در یک‌جا نیز شروع به فعالیت نمود و بخش دانلود رایگان کتاب‌های مرتبط با سیستم عامل، برنامه‌نویسی، شبکه و ... نیز با آرشیوی مشتمل بر ده‌ها گیگابایت اطلاعات در دست راه‌اندازی می‌باشد.
همچنین در راستای خدمت‌رسانی و گسترش فرهنگ استفاده از متن‌باز کشور اقدام به ارائه سرویس میزبانی وب رایگان وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌های مرتبط با متن‌باز، سرویس رایگان SMS2Dent، توزیع رایگان بیش از ۶۰۰۰ دیسک سیستم عامل گنو/لینوکس و ارائه هدایای گنو/لینوکسی (ماگ، پیکسل، تیشرت و ....) در مراسم‌های گنو/لینوکسی کشور نموده‌ایم.

سی‌تو از آغاز فعالیت‌های خود با حمایت گرم کاربران گنو/لینوکس کشور روبرو گردیده است و قطعا ادامه فعالیت‌ها و رشد فعالیت‌های سی‌تو بدون الطاف این دوستان گرامی میسر نمی‌بود. سی‌تو تشکر ویژه‌ای از آقایان مهدی اسماعیلی، مهدی امیری، عباس توکلی، سعید رحیمی، خدایار عطاری، مهدی بیگی، سجاد موسوی، سعید تقوی، علیرضا طالقانی، محمد نبی‌زاده، سمیر رحمانی، بهروز کشاف، مهدی حسن‌پور، عباس اسماعیلی، جادی، نوید آقاحسنی، مهدی فتاحی، محمد افاضاتی، محمود روحانی و هزاران کاربر گنو/لینوکسی عزیز دیگر که همیشه و به هر نحو ممکن همراه و پشتیبان ما بوده‌اند، تشکر ویژه می‌نماید.

همراه با سی‌تو

حامیان سی‌تو

مرکز آموزش فناوران آنیسا (اولین و معتبرترین مرکز آموزش LPI ایران)حمایت تبلیغ در مرکز گنو/لینوکس سی‌تو

دانلود رایگان ماهنامه سلام دنیا

دانلود رایگان آخرین شماره ماهنامه تخصصی نرم‌افزارهای آزاد / متن‌باز سلام دنیا

خدمات وب بهرا

خبرنامه سی‌تو

پروژه‌های میرور شده در سی‌تو

تماس با سی‌تو

مرکز گنو/لینوکس سی‌تو
[email protected]

آدرس: تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای بلوار فردوس - پلاک ۱۴ - واحد یک
ایمیل: [email protected]
فکس: ۸۹۷۸۷۷۷۷