فناوران آنیسا مرکز حرفه ای آموزش لینوکس و آزمون LPI در ایران

توزیع‌های گنو/لینوکس

جستجو در سی‌تو

با موفق‌ترین استارتاپ ایرانی بیشتر آشنا شوید


علی بابا و فروش بلیط هواپیما

این روزها کمتر کسی هست که سر و کاری با اینترنت داشته باشد و نام و آوازه‌ی "علی‌ بابا" را نشنیده باشد. علی بابا به آدرس www.alibaba.ir موفق‌ترین استارتاپ حوزه‌ی گردشگری با تمرکز بر خرید بلیط هواپیما و بلیط قطار است که تنها سه سال از فعالیتش می‌گذرد و توانسته در این مدت کوتاه، سهم بزرگی از بازار گردشگری آنلاین را از آن خود کند و در دسته‌ی پربازدیدترین وبسایت‌های ایرانی قرار بگیرد.
علی بابا امروز در حالی روزهای موفقیت خود را در صنعت گردشگری طی می‌کند که لقب "پر رشدترین استارتاپ ایرانی" را یدک می‌کشد و موفقیت‌های خود را مرهون تلاش شبانه‌روزی تیم ۳۲۰ نفره‌اش می‌داند. تیم بزرگی که اکثرا تشکیل شده از فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های تراز اول کشور هستند و با به کارگیری دانش و مهارت توانسته‌اند تجربه‌ی بزرگی در این حوزه کسب کنند.
 

جاباما و رزرو هتل

یک سال و نیم پس از فعالیت موفقیت‌آمیز علی‌بابا گذشته بود که وبسایت دیگری را نیز در حوزه‌ی گردشگری راه‌اندازی کرد؛ وبسایت جاباما به آدرس www.jabama.ir که خدمات رزرو هتل‌های داخلی و خارجی را ارائه می‌کند. جاباما نیز همانند علی ‌بابا روند رو به رشدی دارد و تجربه‌ی موفق علی ‌بابا در جاباما نیز جواب داده و امروز تنها با گذشت یک سال به یکی از قوی‌ترین و پربازدیدترین وبسایت‌های خدمات رزرو هتل بصورت آنلاین و اقامتگاه‌های داخلی و خارجی تبدیل شده است. نمودارهای فروش روزانه‌ی بلیط پروازهای داخلی، خارجی، قطار و رزرو هتل‌های داخلی و خارجی در علی بابا و جاباما، حاکی از شیب رشد صعودی و بالارونده هستند.
علی‌بابا با هدف "خلق تجربه‌ی شایسته‌ی سفر" برای تمام مسافران، با استخدام ۱۵۰ نفر نیروی توامند توانسته یکی از بزرگ‌ترین مراکز پشتیبانی و خدمات مشتریان 24ساعته را در کشور راه‌اندازی کند و امروز این تیم 150 نفره در هر لحظه از شبانه‌روز پاسخگوی سوالات مسافرانی هستند که خدمات سفر خود را از وبسایت‌های علی بابا و جاباما خریداری می‌کنند.
اعتمادی که مسافران در طول این سه سال به علی بابا و جاباما کسب کرده‌اند، باعث شده این مجموعه تلاش خود را برای افزایش کیفیت خدمت‌رسانی به مسافران به کار گیرد و هر روز سهم بیشتری از بازار به دست آورد.
 

همراه با سی‌تو

حامیان سی‌تو

مرکز آموزش فناوران آنیسا (اولین و معتبرترین مرکز آموزش LPI ایران)حمایت تبلیغ در مرکز گنو/لینوکس سی‌تو

دانلود رایگان ماهنامه سلام دنیا

دانلود رایگان آخرین شماره ماهنامه تخصصی نرم‌افزارهای آزاد / متن‌باز سلام دنیا

خدمات وب بهرا

خبرنامه سی‌تو

پروژه‌های میرور شده در سی‌تو

تماس با سی‌تو

مرکز گنو/لینوکس سی‌تو
[email protected]

آدرس: تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای بلوار فردوس - پلاک ۱۴ - واحد یک
ایمیل: [email protected]
فکس: ۸۹۷۸۷۷۷۷