گنو/لینوکس تنها یک سیستم عامل نیست، گنو/لینوکس یک فرهنگ است.

توزیع‌های گنو/لینوکس

جستجو در سی‌تو

نام توزیع : SolydXK

SolydXK

  • نوع دیسترو: گنو/لینوکس
  • پایه: Debian GNU/Linux
  • کشور سازنده: هلند
  • معماری پردازنده: i386 , x86_64
  • دسکتاپ: KDE , Xfce
  • دسته بندی: خانگی و اداری , دیسک زنده
  • وضعیت: فعال
سولید‌اکس و سولید‌کی توزیع‌های برپایه‌ی لینوکس با میزکارهای اکس‌اف‌سی‌ای و کی‌دی‌ای هستند. هدف سولیدکی سهولت استفاده و ارائه محیطی امن و در عین حال پایدار است. سولیداکس‌کی یک جایگزین متن‌باز برای کسب‌و‌کارهای کوچک، سازمان‌های ناسودبر و کاربران خانگی است. این پروژه به صورت گونه‌ای غیر رسمی از ویرایش 'دبیان' لینوکس مینت با کی‌دی‌ای به عنوان میزکار پیش‌فرض آغاز شد، اما پس از آن هویت خود را با عنوان سولیدکی حفظ کرد. سولیداکس پس از آن که لینوکس مینت گونه‌ی برپایه‌ی دبیان خود را که از میزکار اکس‌اف‌سی‌ای استفاده می‌کرد حذف نمود، افزوده شد.
خانهhttp://solydxk.com/
انجمن پشتیبانیhttp://forums.solydxk.com/
مستنداتhttp://solydxk.com/community/tutorials/
تصاویرhttp://www.chrishaney.com/?linux&distro=solydxk
آینه‌های دریافتhttp://downloads.solydxk.com/
آخرین اخبار مربوط

همراه با سی‌تو

حامیان سی‌تو

فناوران شبکه سینداد - سرویس های تخصصی میزبانی وب، سرور مجازی و سرور اختصاصی در دیتاسنترهای اختصاصی سینداد در ایران و آمریکاحمایت تبلیغ در مرکز گنو/لینوکس سی‌تو

خبرنامه سی‌تو

پروژه‌های میرور شده در سی‌تو

در گذشته بسیاری از پروژه‌ها مثل NetBeans, Redhat, VMWare, VirtualBox, Android و ... بر روی سرورهای سی‌تو میرور گردیده بودند تا به آسانی در اختیار کاربران ایرانی قرار بگیرند (امکان پروکسی وجود داشت ولی سرعت اینترنت در اکثر نقاط کشور مناسب نبود). اما با توجه به دسترسی بهتر به اینترنت می‌تواند برای دستیابی به سرویس‌های تحریم شده از سرویس شکن (لینک) استفاده نمایید.

تماس با سی‌تو

مرکز گنو/لینوکس سی‌تو


ایمیل: info [AT] sito [DOT] ir