گنو/لینوکس تنها یک سیستم عامل نیست، گنو/لینوکس یک فرهنگ است.

توزیع‌های گنو/لینوکس

جستجو در سی‌تو

درباره سی‌تو

مرکز گنو/لینوکس سی‌تو در ۱۴ آذرماه ۱۳۸۶ با افتتاح بخش فروشگاه خود با هدف دسترسی آسان کاربران گنو/لینوکس سراسر کشور به توزیع‌های مختلف این سیستم عامل، نرم‌افزارهای کاربردی و ... آغاز به فعالیت نمود. هم اکنون پس از سال‌ها فعالیت مداوم و خدمت‌رسانی به هزاران کاربر گنو/لینوکسی، فروشگاه سی‌تو دارای گسترده‌ترین و بروزترین طیف محصولات گنو/لینوکسی در کشور می‌باشد.

در راستای توسعه فعالیت‌های سی‌تو، سیاره سایت‌ها و وبلاگ‌های کاربران ایرانی گنو/لینوکس با هدف گردآوری کلیه مطالب منتشر شده این حوزه در یک‌جا نیز شروع به فعالیت نمود و بخش دانلود رایگان کتاب‌های مرتبط با سیستم عامل، برنامه‌نویسی، شبکه و ... نیز با آرشیوی مشتمل بر ده‌ها گیگابایت اطلاعات در دست راه‌اندازی می‌باشد.
همچنین در راستای خدمت‌رسانی و گسترش فرهنگ استفاده از متن‌باز کشور اقدام به ارائه سرویس میزبانی وب رایگان وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌های مرتبط با متن‌باز، سرویس رایگان SMS2Dent، توزیع رایگان بیش از ۶۰۰۰ دیسک سیستم عامل گنو/لینوکس و ارائه هدایای گنو/لینوکسی (ماگ، پیکسل، تیشرت و ....) در مراسم‌های گنو/لینوکسی کشور نموده‌ایم.

سی‌تو از آغاز فعالیت‌های خود با حمایت گرم کاربران گنو/لینوکس کشور روبرو گردیده است و قطعا ادامه فعالیت‌ها و رشد فعالیت‌های سی‌تو بدون الطاف این دوستان گرامی میسر نمی‌بود. سی‌تو تشکر ویژه‌ای از آقایان مهدی اسماعیلی، مهدی امیری، عباس توکلی، سعید رحیمی، خدایار عطاری، مهدی بیگی، سجاد موسوی، سعید تقوی، علیرضا طالقانی، محمد نبی‌زاده، سمیر رحمانی، بهروز کشاف، مهدی حسن‌پور، عباس اسماعیلی، جادی، نوید آقاحسنی، مهدی فتاحی، محمد افاضاتی، محمود روحانی و هزاران کاربر گنو/لینوکسی عزیز دیگر که همیشه و به هر نحو ممکن همراه و پشتیبان ما بوده‌اند، تشکر ویژه می‌نماید.

همراه با سی‌تو

حامیان سی‌تو

فناوران شبکه سینداد - سرویس های تخصصی میزبانی وب، سرور مجازی و سرور اختصاصی در دیتاسنترهای اختصاصی سینداد در ایران و آمریکاحمایت تبلیغ در مرکز گنو/لینوکس سی‌تو

خبرنامه سی‌تو

پروژه‌های میرور شده در سی‌تو

در گذشته بسیاری از پروژه‌ها مثل NetBeans, Redhat, VMWare, VirtualBox, Android و ... بر روی سرورهای سی‌تو میرور گردیده بودند تا به آسانی در اختیار کاربران ایرانی قرار بگیرند (امکان پروکسی وجود داشت ولی سرعت اینترنت در اکثر نقاط کشور مناسب نبود). اما با توجه به دسترسی بهتر به اینترنت می‌تواند برای دستیابی به سرویس‌های تحریم شده از سرویس شکن (لینک) استفاده نمایید.

تماس با سی‌تو

مرکز گنو/لینوکس سی‌تو


ایمیل: info [AT] sito [DOT] ir