گنو/لینوکس تنها یک سیستم عامل نیست، گنو/لینوکس یک فرهنگ است.

توزیع‌های گنو/لینوکس

جستجو در سی‌تو

۱۳۹۲/۵/۵ : انتشار اصلی : Kali Linux 1.0.4

  دوون کرنز اعلام کرد  Kali Linux 1.0.4، که یک نسخه به روزرسانی شده از توزیع‌های برپایه دبیان است (که قبلا با عنوان  BackTrack Linux شناخته می‌شد) با ویژگی‌هایی شامل یک مجموعه وسیع از ابزراهای امنیتی و forensics منتشر شد: با حفظ سنتمان برای انتشار نسخه‌های جدید این توزیع در زمان کنفرانس‌های Black Hat و DEF CON، مفتخریم عرضه Kali Linux 1.0.4 را به اطلاع عموم برسانیم. در ماه‌های اخیر Kali شاعد دامنه وسیعی از تغییرات، ارتقاها و بهبودهایی در توزیع بود که همه در نسخه 1.0.4 اعمال شد، همچنین ضمن تشکر از جامعه کاربری kali که با پیشنهادات و گزارش خطا‌های خود در Kali Bug Tracker مارا یاری کردند، در این نسخه ابزارهای جدید بسیاری به arsenal کالی اضافه شد. تلاش ما برای نصب و اجرای کالی گنو/لینوکس بر روی سخت‌افزارهای ARM معروف قوت گرفته و شرکت کننده مورد اعتماد ما،  Offensive Security، یک فایل ARM جدید برای  BeagleBone Black، CuBox و Efika MX برای مجموعه در حال رشد ما تهیه کرده است .
متن کامل انتشار را برای توضیحات بیشتر بخوانید.

 


آخرین اخبار مربوط

همراه با سی‌تو

حامیان سی‌تو

فناوران شبکه سینداد - سرویس های تخصصی میزبانی وب، سرور مجازی و سرور اختصاصی در دیتاسنترهای اختصاصی سینداد در ایران و آمریکاحمایت تبلیغ در مرکز گنو/لینوکس سی‌تو

خبرنامه سی‌تو

پروژه‌های میرور شده در سی‌تو

در گذشته بسیاری از پروژه‌ها مثل NetBeans, Redhat, VMWare, VirtualBox, Android و ... بر روی سرورهای سی‌تو میرور گردیده بودند تا به آسانی در اختیار کاربران ایرانی قرار بگیرند (امکان پروکسی وجود داشت ولی سرعت اینترنت در اکثر نقاط کشور مناسب نبود). اما با توجه به دسترسی بهتر به اینترنت می‌تواند برای دستیابی به سرویس‌های تحریم شده از سرویس شکن (لینک) استفاده نمایید.

تماس با سی‌تو

مرکز گنو/لینوکس سی‌تو


ایمیل: info [AT] sito [DOT] ir