گنو/لینوکس تنها یک سیستم عامل نیست، گنو/لینوکس یک فرهنگ است.

توزیع‌های گنو/لینوکس

جستجو در سی‌تو

۱۳۹۲/۵/۵ : انتشار اصلی : Salix OS 14.0.1 "KDE"

  جورج ولاهاوس اعلام کرد Salix OS 14.0.1 ویرایش دسکتاپ KDE که یک توزیع به روزرسانی شده از پروژه توزیع‌های بر پایه اسلکور است با دسکتاپ KDE 4.8.5 منتشر شد: Salix KDE 14.0.1 منتشر شد. این نسخه همراه با دسکتاپ KDE 4.8.5 منتشر شده و مانند همیشه برای هر دو معماری ۳۲ و ۶۴ بیت در دسترس است. یکی از تغییرات عمده نسبت به نسخه 13.37 که برای کاربران در وهله اول کاملا مشهود است تغییر مرورگر پیش‌فرض از از موزیلا فایرفاکس به QupZilla است. QupZilla یک مرورگر بر پایه کیوت است که از موتور رندرینگ وب‌کیت که سریع، با ویژگی‌های کامل و استاندار و به خوبی در کی‌دی‌ای سازگار است، استفاده می‌کند. همچنین Calligra office suite جایگزین KOffice شده است. Calligra از چندین برنامه کاربردی که به KDE نزدیک هستند شامل یک پردازشگر متن، یک صفحه گسترده، یک برنامه ارائه مطالب، یک برنامه طراحی جدول و نمودار، یک ابزار گرافیکی وکتور تشکل شده است.
متن کامل انتشار را برای توضیحات بیشتر بخوانید.

 


آخرین اخبار مربوط

همراه با سی‌تو

حامیان سی‌تو

فناوران شبکه سینداد - سرویس های تخصصی میزبانی وب، سرور مجازی و سرور اختصاصی در دیتاسنترهای اختصاصی سینداد در ایران و آمریکاحمایت تبلیغ در مرکز گنو/لینوکس سی‌تو

خبرنامه سی‌تو

پروژه‌های میرور شده در سی‌تو

در گذشته بسیاری از پروژه‌ها مثل NetBeans, Redhat, VMWare, VirtualBox, Android و ... بر روی سرورهای سی‌تو میرور گردیده بودند تا به آسانی در اختیار کاربران ایرانی قرار بگیرند (امکان پروکسی وجود داشت ولی سرعت اینترنت در اکثر نقاط کشور مناسب نبود). اما با توجه به دسترسی بهتر به اینترنت می‌تواند برای دستیابی به سرویس‌های تحریم شده از سرویس شکن (لینک) استفاده نمایید.

تماس با سی‌تو

مرکز گنو/لینوکس سی‌تو


ایمیل: info [AT] sito [DOT] ir