گنو/لینوکس تنها یک سیستم عامل نیست، گنو/لینوکس یک فرهنگ است.

توزیع‌های گنو/لینوکس

جستجو در سی‌تو

۱۳۹۲/۲/۳۰ : انتشار آزمایشی : openSUSE 13.1 milestone 1

توسعه‌ی نسخه‌ی 13.1 از  openSuse که نسخه‌ی پایدار بعدی خواهد بود و برای اوایل نوامبر ۲۰۱۳ برنامه ریزی شده است با انتشار یک milestone build آغاز شد :
"تیم openSuse مفتخر است اعلام کند که جدیدترین milestone برای ورژن آینده‌ی OpensSuse هم اکنون برای آزمایش در دسترس قرار دارد . به عنوان یک ورژن ابتدایی میتوان انتظار داشت که این milestone به خوبی کار نکند و پایدار نباشد ، ما از گزارش خطاها و رفع آنها استقبال خواهیم کرد . این اولین سری از به روز رسانی هایی است که در نهایت منجر به انتشار نهایی نسخه‌ی 13.1 در نوامبر 2013 خواهد شد . مانند یک انتشار آلفا اساسی ترین تغییرات در openSUSE 13.1 milestone 1 مربوط به به روز رسانی در بسته های مهم است مانند : گنوم 3.8.1 ، وب سرور آپاچی 2.4.3 ، لینوکس 3.9 ، لیبره آفیس 4.0.2 و X.Org 1.14.1 .  "

متن کامل انتشار را میتوانید بخوانید .


Download (mirrors): openSUSE-Factory-KDE-Live-Build0466-x86_64.iso (951MB, MD5, torrent), openSUSE-Factory-GNOME-Live-Build0466-x86_64.iso (927MB, MD5, torrent).آخرین اخبار مربوط

همراه با سی‌تو

حامیان سی‌تو

فناوران شبکه سینداد - سرویس های تخصصی میزبانی وب، سرور مجازی و سرور اختصاصی در دیتاسنترهای اختصاصی سینداد در ایران و آمریکاحمایت تبلیغ در مرکز گنو/لینوکس سی‌تو

خبرنامه سی‌تو

پروژه‌های میرور شده در سی‌تو

در گذشته بسیاری از پروژه‌ها مثل NetBeans, Redhat, VMWare, VirtualBox, Android و ... بر روی سرورهای سی‌تو میرور گردیده بودند تا به آسانی در اختیار کاربران ایرانی قرار بگیرند (امکان پروکسی وجود داشت ولی سرعت اینترنت در اکثر نقاط کشور مناسب نبود). اما با توجه به دسترسی بهتر به اینترنت می‌تواند برای دستیابی به سرویس‌های تحریم شده از سرویس شکن (لینک) استفاده نمایید.

تماس با سی‌تو

مرکز گنو/لینوکس سی‌تو


ایمیل: info [AT] sito [DOT] ir