گنو/لینوکس تنها یک سیستم عامل نیست، گنو/لینوکس یک فرهنگ است.

توزیع‌های گنو/لینوکس

جستجو در سی‌تو

۱۳۹۲/۵/۸ : انتشار آزمایشی : FreeBSD 9.2-BETA2

  گلن باربر اعلام کرد دومین بیلد بتا از FreeBSD 9.2 در دسترس است: دومین بیلد بتا از چرخه انتشار 9.2 در سرورهای FTP برای معماری‌های  amd64 ، i386 ، powerpc64 و sparc64 در دسترس است. تفاوت‌های بین بتا یک و بتا دو عبارتند از :حل مشکل قابلیت تعامل بین FreeBSD NFS Server (نسخه ۴) و مخدوم‌های Linux NFS (نسخه ۴).درست کردن (nvme(4 و (nvd(4 برای پشتیبانی از سکتورهای غیر ۵۱۲ بایتی. رفع ایراد (freebsd-update(8 برای آپدیت بتا دو با حذف فایل کاراکترهای non-POSIX در نامش، این فایل برای بیلد‌های FreeBSD نیاز نیست و باعث ایجاد خطا در (freebsd-update(8 در نسخه بتا یک می‌شد. تصحیح رگرسیون XHCI. رفع ایراد یک حفره در ipv6_prefix_I. درست کردن آدرس مشخصات دامنه با تنظیمات مختلف  (ifconfig(8. تصحیح عدم‌پذیرش آسیب‌پذیری در named 8.
متن کامل انتشار را برای توضیحات بیشتر بخوانید.

 


آخرین اخبار مربوط

همراه با سی‌تو

حامیان سی‌تو

فناوران شبکه سینداد - سرویس های تخصصی میزبانی وب، سرور مجازی و سرور اختصاصی در دیتاسنترهای اختصاصی سینداد در ایران و آمریکاحمایت تبلیغ در مرکز گنو/لینوکس سی‌تو

خبرنامه سی‌تو

پروژه‌های میرور شده در سی‌تو

در گذشته بسیاری از پروژه‌ها مثل NetBeans, Redhat, VMWare, VirtualBox, Android و ... بر روی سرورهای سی‌تو میرور گردیده بودند تا به آسانی در اختیار کاربران ایرانی قرار بگیرند (امکان پروکسی وجود داشت ولی سرعت اینترنت در اکثر نقاط کشور مناسب نبود). اما با توجه به دسترسی بهتر به اینترنت می‌تواند برای دستیابی به سرویس‌های تحریم شده از سرویس شکن (لینک) استفاده نمایید.

تماس با سی‌تو

مرکز گنو/لینوکس سی‌تو


ایمیل: info [AT] sito [DOT] ir