گنو/لینوکس تنها یک سیستم عامل نیست، گنو/لینوکس یک فرهنگ است.

توزیع‌های گنو/لینوکس

جستجو در سی‌تو

۱۳۹۲/۵/۹ : انتشار اصلی : Wifislax 4.6

  Wifislax 4.6 یک بیلد به روز رسانی شده از دیسک زنده بر پایه اسلکور با مجموعه‌ای از ابزارهای امنیتی و forensics  منتشر شد. برخی ابزارهای تست نفوذ مانند Reaver حفره‌های مهمی داشتند که در این نسخه رفع شده است. کرنل لینوکس به نسخه  3.6.11 ارتقا پیدا کرده و به روز رسانی‌های زیادی در زمینه درایورهایی که پیشتیبانی می‌شوند، ابزارهای تاچ‌اسکرین، پرینتر‌های چند وظیفه‌ای انجام شده.
دسکتاپ KDE به نسخه 4.10.5 ارتقا یافته و گزینه‌ای برای بوت کردن به دسکتاپ سبکتر Xfce وجود دارد. سایر بسته‌های ارتقا یافته عبارتند از: Firefox 22.0 ، OpenJDK 7u25 و Wireshark 1.10.0 .برخی از برنامه‌های جدید مانند nano و texinfo به این نسخه اضافه شده‌اند.
متن کامل انتشار را برای توضیحات بیشتر بخوانید.

 
Download the live CD image from here: wifislax-4-6-final.iso (630MB, MD5).


آخرین اخبار مربوط

همراه با سی‌تو

حامیان سی‌تو

فناوران شبکه سینداد - سرویس های تخصصی میزبانی وب، سرور مجازی و سرور اختصاصی در دیتاسنترهای اختصاصی سینداد در ایران و آمریکاحمایت تبلیغ در مرکز گنو/لینوکس سی‌تو

خبرنامه سی‌تو

پروژه‌های میرور شده در سی‌تو

در گذشته بسیاری از پروژه‌ها مثل NetBeans, Redhat, VMWare, VirtualBox, Android و ... بر روی سرورهای سی‌تو میرور گردیده بودند تا به آسانی در اختیار کاربران ایرانی قرار بگیرند (امکان پروکسی وجود داشت ولی سرعت اینترنت در اکثر نقاط کشور مناسب نبود). اما با توجه به دسترسی بهتر به اینترنت می‌تواند برای دستیابی به سرویس‌های تحریم شده از سرویس شکن (لینک) استفاده نمایید.

تماس با سی‌تو

مرکز گنو/لینوکس سی‌تو


ایمیل: info [AT] sito [DOT] ir