گنو/لینوکس تنها یک سیستم عامل نیست، گنو/لینوکس یک فرهنگ است.

توزیع‌های گنو/لینوکس

جستجو در سی‌تو

۱۳۹۲/۳/۱۳ : انتشار اصلی : Manjaro 0.8.6

فیلیپ مولر انتشار نسخه‌ی 0.8.6 از توزیع Manjaro را اعلام کرد . یک سری توزیع بر پایه‌ی Arch : "ما خوشحالیم که انتشار نسخه‌ی پایدارمان را برای June 2013 اعلام کنیم . مقدار زیادی تغییر بر روی نسخه های کامیونیتی ما صورت گرفته که مهم ترین آنها عبارت اند از : ما خطای مربوط به نصاب در نسخه‌ی Net edition را برطرف کردیم ، ما از لینوکس نسخه‌ی 3.9 به عنوان هسته استفاده میکنیم . نسخه‌ی OpenBox اکنون کوچکتر ار قبل است . آینه های دانلود و نصب بیشتر شده اند . نصاب دیسک زنده به زبان های عربی ، کاتالان ، آلمانی ، یونانی ، انگلیسی ، اسپانیولی ، فارسی ، اندونزیایی ، ایتالیایی ، پرتغالی ، رومانیایی ، اسلواکی و ترکی ترجمه شده است ."

متن کامل انتشار
را برای توضیحات بیشتر و دیدن تصاویر توزیع ببینید .

Download (SHA256): manjaro-xfce-0.8.6-x86_64.iso (1,188MB), manjaro-openbox-0.8.6-x86_64.iso (632MB). Separate "Community" editions with Cinnamon, Enlightenment, KDE, LXDE and MATE are available from here.


آخرین اخبار مربوط

همراه با سی‌تو

حامیان سی‌تو

فناوران شبکه سینداد - سرویس های تخصصی میزبانی وب، سرور مجازی و سرور اختصاصی در دیتاسنترهای اختصاصی سینداد در ایران و آمریکاحمایت تبلیغ در مرکز گنو/لینوکس سی‌تو

خبرنامه سی‌تو

پروژه‌های میرور شده در سی‌تو

در گذشته بسیاری از پروژه‌ها مثل NetBeans, Redhat, VMWare, VirtualBox, Android و ... بر روی سرورهای سی‌تو میرور گردیده بودند تا به آسانی در اختیار کاربران ایرانی قرار بگیرند (امکان پروکسی وجود داشت ولی سرعت اینترنت در اکثر نقاط کشور مناسب نبود). اما با توجه به دسترسی بهتر به اینترنت می‌تواند برای دستیابی به سرویس‌های تحریم شده از سرویس شکن (لینک) استفاده نمایید.

تماس با سی‌تو

مرکز گنو/لینوکس سی‌تو


ایمیل: info [AT] sito [DOT] ir