گنو/لینوکس تنها یک سیستم عامل نیست، گنو/لینوکس یک فرهنگ است.

توزیع‌های گنو/لینوکس

جستجو در سی‌تو

۱۳۹۲/۳/۱۳ : انتشار اصلی : antiX 13

به د نبال سه انتشار آزمایشی ، یک نسخه‌ی پایدار از antiX که یک توزیع بر پایه‌ی دبیان برای کامپیوترهای قدیمی و با منابع سخت افزاری محدود است منتشر شد "۱۰ ماه پس از انتشار سری ۱۲ از antiX ما مفتخریم که انتشار نسخه‌ی ۱۳ از این توزیع را با نام مستعار Luddite اعلام کنیم . چه چیز جدیدی وجود دارد ؟ نسخه های ۶۴ بیتی ، مرورگر Iceweasel 22 ، لیبره آفیس 4 ، زمان بوت سریع تر به خصوص در حالت زنده . خاموش کردن امن تر و سریع تر به ویژه در حالت زنده . بوت منوی سفارشی شده ، اسکریپت های remaster بهبود یافته اند . بهینه سازی نرم افزار antiX snapshot . فایل fstab پویا در حالت زنده . پشتیبانی از سیستم فایل های بیشتر و ... . تمام فایل های ISO با استفاده از اسکریپت antiX برای پایایی و تازگی ساخته شده اند . "

برای خواندن متن کامل انتشار به صفحه‌‌ی اخبار پروژه مراجعه کنید .

 


آخرین اخبار مربوط

همراه با سی‌تو

حامیان سی‌تو

فناوران شبکه سینداد - سرویس های تخصصی میزبانی وب، سرور مجازی و سرور اختصاصی در دیتاسنترهای اختصاصی سینداد در ایران و آمریکاحمایت تبلیغ در مرکز گنو/لینوکس سی‌تو

خبرنامه سی‌تو

پروژه‌های میرور شده در سی‌تو

در گذشته بسیاری از پروژه‌ها مثل NetBeans, Redhat, VMWare, VirtualBox, Android و ... بر روی سرورهای سی‌تو میرور گردیده بودند تا به آسانی در اختیار کاربران ایرانی قرار بگیرند (امکان پروکسی وجود داشت ولی سرعت اینترنت در اکثر نقاط کشور مناسب نبود). اما با توجه به دسترسی بهتر به اینترنت می‌تواند برای دستیابی به سرویس‌های تحریم شده از سرویس شکن (لینک) استفاده نمایید.

تماس با سی‌تو

مرکز گنو/لینوکس سی‌تو


ایمیل: info [AT] sito [DOT] ir