گنو/لینوکس تنها یک سیستم عامل نیست، گنو/لینوکس یک فرهنگ است.

توزیع‌های گنو/لینوکس

جستجو در سی‌تو

۱۳۹۲/۳/۱۳ : انتشار اصلی : Snowlinux 4 MATE, Cinnamon

لارس توربن انتشار نسخه های Mate و Cinnamon از توزیع SnowLinux را بر پایه‌ی اوبونتو 13.4 اعلام کرد . "تیم ما مفتخر است که انتشار نسخه‌ی ۴ از SnowLinux با نام مستعار Frosty را اعلام کند . ما از Mate به عنوان دسکتاپ پیش فرض استفاده میکنیم که به همراه Cinnamon هر دو به خوبی اجرا میشوند . در حالی که Mate 1.6 از نظر تکنیکی پیشرفت های زیای داشته Cinnamon 1.8 به همراه مرکز کنترل متمرکز و screensaver خودش بهینه شده . SnowLinux Frosty از آخرین تکنولوژی ها و آخرین نسخه های نرم افزاری بهره میبرد . قابلیت های جدید : لینوکس نسخه‌ی 3.8 ، نسخه‌ی 1.6 از Mate و نسخه‌ی 1.8 از Cinnamon . قالب SnowLinux Metal . نسخه‌ی 1.8 از Nemo . نسخه‌ی 1.6 از Caja . فایرفاکس 21 و نسخه‌ی 17.0.5 از ThunderBird و تصاویر پس زمینه‌ی با کیفیت بالا "

متن کامل انتشار را برای توضیحات بیشتر و مشاهده‌ی حداقل نیاز های سیستم بخوانید .
 


آخرین اخبار مربوط

همراه با سی‌تو

حامیان سی‌تو

فناوران شبکه سینداد - سرویس های تخصصی میزبانی وب، سرور مجازی و سرور اختصاصی در دیتاسنترهای اختصاصی سینداد در ایران و آمریکاحمایت تبلیغ در مرکز گنو/لینوکس سی‌تو

خبرنامه سی‌تو

پروژه‌های میرور شده در سی‌تو

در گذشته بسیاری از پروژه‌ها مثل NetBeans, Redhat, VMWare, VirtualBox, Android و ... بر روی سرورهای سی‌تو میرور گردیده بودند تا به آسانی در اختیار کاربران ایرانی قرار بگیرند (امکان پروکسی وجود داشت ولی سرعت اینترنت در اکثر نقاط کشور مناسب نبود). اما با توجه به دسترسی بهتر به اینترنت می‌تواند برای دستیابی به سرویس‌های تحریم شده از سرویس شکن (لینک) استفاده نمایید.

تماس با سی‌تو

مرکز گنو/لینوکس سی‌تو


ایمیل: info [AT] sito [DOT] ir