گنو/لینوکس تنها یک سیستم عامل نیست، گنو/لینوکس یک فرهنگ است.

توزیع‌های گنو/لینوکس

جستجو در سی‌تو

۱۳۹۲/۳/۱۸ : انتشار آزمایشی : Porteus 2.1 RC1

‫ایرا مک دانیل از در دسترس بودن اولین نسخه ی کاندیدای انتشار برای porteus 2.1 خبر داد که یک نسخه ی جدید از پروژه ی سی دی زنده بر پایه ی slackware با دسکتاپ های KED، LXDE ،Rasoe-qt و یا xfce است.
انجمن porteus مفتخر است در دسترس بودن نسخه ی porteus 2.1 RC1 را اعلام کند که به خوبی نسخه ی 2.0.4 کیوسک است.
ما بعد از تغییرات اندک بروی ساختارمان هم اکنون هشت فایل ISO جداگانه برای هر چهار دسکتاپ (KDE ، Razor-qt ، LXDE ، Xfce) در هر دو معماری ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی برای ارایه داریم.

همچنین بسته های از پیش آماده شده ای برای گوگل کروم ، اپرا ، لیبره آفیس ، AbiWord و نرم افزار های چاپ و اسکن قرار دادیم. لطفا دقت کنید که اگر قصد دارید نرم افزار های اضافه را در porteus کامپایل کنید ماژول توسعه باید به صورت جداگانه دانلود شود.

متن کامل انتشار را برای جزییات بیشتر بخوانید .

 


آخرین اخبار مربوط

همراه با سی‌تو

حامیان سی‌تو

فناوران شبکه سینداد - سرویس های تخصصی میزبانی وب، سرور مجازی و سرور اختصاصی در دیتاسنترهای اختصاصی سینداد در ایران و آمریکاحمایت تبلیغ در مرکز گنو/لینوکس سی‌تو

خبرنامه سی‌تو

پروژه‌های میرور شده در سی‌تو

در گذشته بسیاری از پروژه‌ها مثل NetBeans, Redhat, VMWare, VirtualBox, Android و ... بر روی سرورهای سی‌تو میرور گردیده بودند تا به آسانی در اختیار کاربران ایرانی قرار بگیرند (امکان پروکسی وجود داشت ولی سرعت اینترنت در اکثر نقاط کشور مناسب نبود). اما با توجه به دسترسی بهتر به اینترنت می‌تواند برای دستیابی به سرویس‌های تحریم شده از سرویس شکن (لینک) استفاده نمایید.

تماس با سی‌تو

مرکز گنو/لینوکس سی‌تو


ایمیل: info [AT] sito [DOT] ir