گنو/لینوکس تنها یک سیستم عامل نیست، گنو/لینوکس یک فرهنگ است.

توزیع‌های گنو/لینوکس

جستجو در سی‌تو

۱۳۹۲/۳/۱۸ : انتشار آزمایشی : Korora 19 Beta

پروژه ی Korora مفتخر است اولین انتشار بتای نسخه ی ۱۹ را اعلام کند که در حال حاضر برای دانلود در دسترس است.این اولین نسخه ی بتای Korora است که بر پایه ی نسخه ی بتای Fedora ساخته شده (نسخه های بتای قبلی Korora از نسخه پایدار Fedora نشات می گرفتند) و همان طور مانند آن دارای تعداد زیادی ایراد و تعداد زیادی نرم افزار به روز رسانی شده است.
قابلیت ها : GNOME 3.8 که نرم افزار های جدید مانند ساعت و بهینه سازی هایی بر روی دسکتاپ شامل حریم خصوصی ، تنظیمات به اشتراک گذاری ،
جستجوی ترتیبی و نرم افزار های استفاده شده ی اخیر را عرضه میکندو همچنین KDE Plasma Workspace 4.10 که شامل قابلیت های جدید برای چاپ و قفل صفحه ی نمایش می باشد.

متن کامل انتشار را برای توضیحات بیشتر بخوانید

 


آخرین اخبار مربوط

همراه با سی‌تو

حامیان سی‌تو

فناوران شبکه سینداد - سرویس های تخصصی میزبانی وب، سرور مجازی و سرور اختصاصی در دیتاسنترهای اختصاصی سینداد در ایران و آمریکاحمایت تبلیغ در مرکز گنو/لینوکس سی‌تو

خبرنامه سی‌تو

پروژه‌های میرور شده در سی‌تو

در گذشته بسیاری از پروژه‌ها مثل NetBeans, Redhat, VMWare, VirtualBox, Android و ... بر روی سرورهای سی‌تو میرور گردیده بودند تا به آسانی در اختیار کاربران ایرانی قرار بگیرند (امکان پروکسی وجود داشت ولی سرعت اینترنت در اکثر نقاط کشور مناسب نبود). اما با توجه به دسترسی بهتر به اینترنت می‌تواند برای دستیابی به سرویس‌های تحریم شده از سرویس شکن (لینک) استفاده نمایید.

تماس با سی‌تو

مرکز گنو/لینوکس سی‌تو


ایمیل: info [AT] sito [DOT] ir