گنو/لینوکس تنها یک سیستم عامل نیست، گنو/لینوکس یک فرهنگ است.

توزیع‌های گنو/لینوکس

جستجو در سی‌تو

۱۳۹۲/۱۱/۱۱ : انتشار اصلی : NetBSD 6.1.3

مانوئل بویر اعلام کرد NetBSD 6.1.3، آخرین نسخه پایدار از پروژه‌ای سیستم‌عاملی کاربردی برای نزدیک به بیش از ۵۰ معماری پردازنده، منتشر شد: تیم پروژه  NetBSD مفتخر است اعلام کند NetBSD 6.1.3، سومین به روز رسانی امنیتی/رفع‌باگ از شاخه NetBSD 6.1 منتشر شد. مجموعه‌ای از اصلاحات مهم به دلایل امنیتی یا پایداری در این نسخه انجام شده است. ویژگی‌های این نسخه: سرریز حافظه هنگامی که قصد اجرای فایل‌های دودویی ELF را داشت برطرف شده و ... .
متن کامل انتشار را برای توضیحات بیشتر بخوانید.
 
Download (MD5) links to amd64 and i386 installation images: NetBSD-6.1.3-amd64.iso (331MB, torrent), NetBSD-6.1.3-i386.iso (314MB, torrent). 


الهام حصارکی

بیش از دو ساله وارد دنیای نرم‌افزارآزاد شدم و از گنو/لینوکس استفاده می‌کنم. به دنیای خبر علاقمندم و سعی می‌کنم خبرها و مطالب جالبی رو که می‌خونم با دیگران به اشتراک بگذارم

آخرین اخبار مربوط

همراه با سی‌تو

حامیان سی‌تو

فناوران شبکه سینداد - سرویس های تخصصی میزبانی وب، سرور مجازی و سرور اختصاصی در دیتاسنترهای اختصاصی سینداد در ایران و آمریکاحمایت تبلیغ در مرکز گنو/لینوکس سی‌تو

خبرنامه سی‌تو

پروژه‌های میرور شده در سی‌تو

در گذشته بسیاری از پروژه‌ها مثل NetBeans, Redhat, VMWare, VirtualBox, Android و ... بر روی سرورهای سی‌تو میرور گردیده بودند تا به آسانی در اختیار کاربران ایرانی قرار بگیرند (امکان پروکسی وجود داشت ولی سرعت اینترنت در اکثر نقاط کشور مناسب نبود). اما با توجه به دسترسی بهتر به اینترنت می‌تواند برای دستیابی به سرویس‌های تحریم شده از سرویس شکن (لینک) استفاده نمایید.

تماس با سی‌تو

مرکز گنو/لینوکس سی‌تو


ایمیل: info [AT] sito [DOT] ir