گنو/لینوکس تنها یک سیستم عامل نیست، گنو/لینوکس یک فرهنگ است.

توزیع‌های گنو/لینوکس

جستجو در سی‌تو

رویدادهای گنو/لینوکسی

  • در حال حاضر کلیه رویدادهای حضوری گنو/لینوکس در سراسر ایران به دلیل شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی لغو گردیده است.

۱۳۹۲/۴/۲ : انتشار اصلی : PCLinuxOS 2013.06 LXDE, Full Monty

‫بیل رینالدز از انتشار PCLinuxOS ویرایش LXDE در تاریخ 2013.06 خبر داد: "PCLinuxOS LXDE در حال حاضر برای سیستم های ۶۴ بیتی و ۳۲ بیتی در دسترس است.قابلیت ها شامل: Linux 3.4.49 برای داشتن حداکثر کارایی در دسکتاپ ، دسکتاپ LXDE کامل، پشتیبانی از راه اندازهای NVIDIA و ATI fglrx ، پشتیبانی پخش تعداد زیادی از فرمت های محبوب صوتی و تصویری ، پشتیبانی از اتصالات بی سیم برای تعداد زیادی از دستگاه ها، پشتیبانی از تعداد زیادی از  پرینترهای معمولی و تحت شبکه ، addlocale امکان استفاده از PCLinuxOS به بیش از ۶۰ زبان مختلف را فراهم می کند، LibreOfficeManager می تواند قابلیت پشتیبانی از ۱۰۰ زبان مختلف را به لیبره آفیس اضافه کند ، MyLiveCD اجازه ی گرفتن یک snapshot از نسخه‌ی نصب شده و ساختن نسخه‌ی زنده از آن را میدهد ..."

متن کامل انتشار را برای توضیحات بیشتر بخوانید .
 
Download: pclinuxos64-lxde-2013.06.iso (689MB, MD5). Also released yesterday was a new version of the distribution's "Full Monty" edition: pclinuxos64-kde-fullmonty-2013.06.iso (3,979MB, MD5).


آخرین اخبار مربوط

خبرنامه سی‌تو

پروژه‌های میرور شده در سی‌تو

در گذشته بسیاری از پروژه‌ها مثل NetBeans, Redhat, VMWare, VirtualBox, Android و ... بر روی سرورهای سی‌تو میرور گردیده بودند تا به آسانی در اختیار کاربران ایرانی قرار بگیرند (امکان پروکسی وجود داشت ولی سرعت اینترنت در اکثر نقاط کشور مناسب نبود). اما با توجه به دسترسی بهتر به اینترنت می‌تواند برای دستیابی به سرویس‌های تحریم شده از سرویس شکن (لینک) استفاده نمایید.

تماس با سی‌تو

مرکز گنو/لینوکس سی‌تو


ایمیل: info [AT] sito [DOT] ir