گنو/لینوکس تنها یک سیستم عامل نیست، گنو/لینوکس یک فرهنگ است.

توزیع‌های گنو/لینوکس

جستجو در سی‌تو

۱۳۹۲/۴/۵ : انتشار اصلی : Linux Lite 1.0.6

جری بزنکون انتشار نسخه‌ی 1.0.6 از توزیع Linux Lite را که یک توزیع سبک گنو/لینوکس با دسکتاپ XFCE بر پایه‌ی اوبونتو 12.04 است را اعلام کرد : "نسخه‌ نهایی توزیع Linux Lite 1.0.6 منتشر شد. این نسخه از نظر امکانات تا به امروز بهترین نسخه بوده است . ما به شدت بر نظر جامعه‌ی کاربری برای مسیردهی به توسعه‌ی Linux Lite تکیه کرده ایم . امکانات جدید شامل : امکان تنظیمات ساده تر شبکه بین Linux Lite  و ویندوز همچنین بین Linux Lite و سایر گنو/لینوکس ها ، یک نرم افزار گزارش گیوتوثری سیستمی برای کمک کردن به رفع ایرادات ، پشتیبانی از اسکنرها ، پشتیبانی از بلوتوث و معرفی یک login screen جدید . قسمت پشتیبانی و راهنماهای سیستم جالب ترین قابلیت ما تا به امروز بوده که به دو شکل آنلاین و آفلاین قابل استفاده است . لیست تغییرات : Firefox 21.0 ، Linux 3.2-pae ، اضافه کردن میانبر برای Driver ها در شاخه home ، اضافه کردن دکمه‌ی Show Desktop ، اضافه کردن پشتیبانی از IDevice ها ، اضافه کردن منوی Open as Administrator در Thunar جایگزین کردن wicd با NetworkManage  و ... "

متن کامل انتشار را برای توضیحات بیشتر بخوانید .
 


آخرین اخبار مربوط

همراه با سی‌تو

حامیان سی‌تو

فناوران شبکه سینداد - سرویس های تخصصی میزبانی وب، سرور مجازی و سرور اختصاصی در دیتاسنترهای اختصاصی سینداد در ایران و آمریکاحمایت تبلیغ در مرکز گنو/لینوکس سی‌تو

خبرنامه سی‌تو

پروژه‌های میرور شده در سی‌تو

در گذشته بسیاری از پروژه‌ها مثل NetBeans, Redhat, VMWare, VirtualBox, Android و ... بر روی سرورهای سی‌تو میرور گردیده بودند تا به آسانی در اختیار کاربران ایرانی قرار بگیرند (امکان پروکسی وجود داشت ولی سرعت اینترنت در اکثر نقاط کشور مناسب نبود). اما با توجه به دسترسی بهتر به اینترنت می‌تواند برای دستیابی به سرویس‌های تحریم شده از سرویس شکن (لینک) استفاده نمایید.

تماس با سی‌تو

مرکز گنو/لینوکس سی‌تو


ایمیل: info [AT] sito [DOT] ir