گنو/لینوکس تنها یک سیستم عامل نیست، گنو/لینوکس یک فرهنگ است.

توزیع‌های گنو/لینوکس

جستجو در سی‌تو

۱۳۹۲/۴/۱۴ : انتشار آزمایشی : Frugalware Linux 1.9 Pre 2

جمیز بورن از در دسترس بودن دومین نسخه ی پیش انتشار Frugalware Linux 1.9 خبر داد که یک توزیع برای کاربرد های معمول طراحی شده برای کاربران نیمه حرفه ای است و در حال حاضر برای آزمایش آماده است:
"این دومین پیش نمایش انتشار از Frugalware 1.9 است. با شروع این انتشار،ابزار جدید nmconfig جایگزین netconfig شده است که از چارچوب کاری NetworkManager به جای برنامه مدیریت شبکه سفارشی شده اصلی ما استفاده می کند. این کار باعث کاهش میزان کد های سفارشی شده ای است که ما باید در  توزیع خود استفاده کنیم . همچنین لازم به ذکر است همه ی مجموعه ابزار های موجود در frugalwareutils با انتخاب حالت standalone در نصاب جدید جایگزین میشوند .ابزارهای جدید در قالب بسته ی fvbeutils عرضه شده اند. برخی بهینه سازی های دیگر وجود دارند مانند عدم شناسایی رسانه ای که سیستم از روی آن بوت شده به عنوان دستگاه قابل پارتیشن بندی .

متن کامل انتشار را برای توضیحات بیشتر بخوانید .
 


آخرین اخبار مربوط

همراه با سی‌تو

حامیان سی‌تو

فناوران شبکه سینداد - سرویس های تخصصی میزبانی وب، سرور مجازی و سرور اختصاصی در دیتاسنترهای اختصاصی سینداد در ایران و آمریکاحمایت تبلیغ در مرکز گنو/لینوکس سی‌تو

خبرنامه سی‌تو

پروژه‌های میرور شده در سی‌تو

در گذشته بسیاری از پروژه‌ها مثل NetBeans, Redhat, VMWare, VirtualBox, Android و ... بر روی سرورهای سی‌تو میرور گردیده بودند تا به آسانی در اختیار کاربران ایرانی قرار بگیرند (امکان پروکسی وجود داشت ولی سرعت اینترنت در اکثر نقاط کشور مناسب نبود). اما با توجه به دسترسی بهتر به اینترنت می‌تواند برای دستیابی به سرویس‌های تحریم شده از سرویس شکن (لینک) استفاده نمایید.

تماس با سی‌تو

مرکز گنو/لینوکس سی‌تو


ایمیل: info [AT] sito [DOT] ir