گنو/لینوکس تنها یک سیستم عامل نیست، گنو/لینوکس یک فرهنگ است.

توزیع‌های گنو/لینوکس

جستجو در سی‌تو

رویدادهای گنو/لینوکسی

  • در حال حاضر کلیه رویدادهای حضوری گنو/لینوکس در سراسر ایران به دلیل شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی لغو گردیده است.

۱۳۹۳/۵/۵ : انتشار اصلی : Salix 14.1 "Openbox"

جورج ولاهاواس اعلام کرد  Salix 14.1 ویرایش "Openbox"، یک توزیع سبک برپایه‌ی اسلکور با اپن‌باکس به عنوان مدیر پنجره پیش‌فرض، منتشر شد: "Salix Openbox 14.1 با نسخه جدید مدیر پنجره اپن‌باکس همراه با fbpanel و SpaceFM برای ساخت یک میزکار سریع و انعطاف‌پذیر منتشر شد. این سبک‌ترین ویرایشی است که تاکنون داشته‌ایم. طی توسعه این ویرایش یک دوره طولانی و سخت صرف آزمودن نسخه بتا و انتشار نسخه نهایی شد.این نسخه با هر دو گونه ۳۲ و ۶۴ بیتی عرضه شده و هر یک به راحتی روی یک سی‌دی جا می‌شود.
متن کامل انتشار را برای توضیحات بیشتر بخوانید.
 


الهام حصارکی

بیش از دو ساله وارد دنیای نرم‌افزارآزاد شدم و از گنو/لینوکس استفاده می‌کنم. به دنیای خبر علاقمندم و سعی می‌کنم خبرها و مطالب جالبی رو که می‌خونم با دیگران به اشتراک بگذارم

آخرین اخبار مربوط

خبرنامه سی‌تو

پروژه‌های میرور شده در سی‌تو

در گذشته بسیاری از پروژه‌ها مثل NetBeans, Redhat, VMWare, VirtualBox, Android و ... بر روی سرورهای سی‌تو میرور گردیده بودند تا به آسانی در اختیار کاربران ایرانی قرار بگیرند (امکان پروکسی وجود داشت ولی سرعت اینترنت در اکثر نقاط کشور مناسب نبود). اما با توجه به دسترسی بهتر به اینترنت می‌تواند برای دستیابی به سرویس‌های تحریم شده از سرویس شکن (لینک) استفاده نمایید.

تماس با سی‌تو

مرکز گنو/لینوکس سی‌تو


ایمیل: info [AT] sito [DOT] ir