گنو/لینوکس تنها یک سیستم عامل نیست، گنو/لینوکس یک فرهنگ است.

توزیع‌های گنو/لینوکس

جستجو در سی‌تو

۱۳۹۳/۵/۱۷ : انتشار آزمایشی : GhostBSD 4.0-RC1

اریک تورگن اعلام کرد اولین کاندیدای انتشار برای GhostBSD 4.0، یک توزیع برپایه‌ی FreeBSD، برای آزمودن و بررسی منتشر شد: "تیم GhostBSD مفتخر است اعلام کند اولین کاندیدای انتشار از چرخه انتشار ۴.۰ در SourceForge برای معماری‌های amd64 و i386 موجود است. تغییرات برجسته نسبت به نسخه ۴.۰ بتا ۳: Xconfig دوباره به سیستم اضافه شده است؛ یک اسکریپت به اولین بوت نصاب جدید افزوده شده؛ وابستگی‌های نرم‌افزاری اصلاح شده است.
تشکر ویژه از کسانی که مشکلات را گزارش داد‌اند. لطفا توجه داشته باشید که این یک نسخه توسعه‌دهندگان است و برای بررسی و آزمودن ویژگی‌های جدید منتشر شده است. این نسخه اولین کاندیدای انتشار است و احتمال دارد مشکلاتی داشته باشد بنابراین آن را روی سیستم‌های غیر بحرانی اجرا کنید.
متن کامل انتشار را برای توضیحات بیشتر بخوانید.

Download (MD5) from here: GhostBSD4.0-RC1-amd64.iso (1,216MB).الهام حصارکی

بیش از دو ساله وارد دنیای نرم‌افزارآزاد شدم و از گنو/لینوکس استفاده می‌کنم. به دنیای خبر علاقمندم و سعی می‌کنم خبرها و مطالب جالبی رو که می‌خونم با دیگران به اشتراک بگذارم

آخرین اخبار مربوط

همراه با سی‌تو

حامیان سی‌تو

فناوران شبکه سینداد - سرویس های تخصصی میزبانی وب، سرور مجازی و سرور اختصاصی در دیتاسنترهای اختصاصی سینداد در ایران و آمریکاحمایت تبلیغ در مرکز گنو/لینوکس سی‌تو

خبرنامه سی‌تو

پروژه‌های میرور شده در سی‌تو

در گذشته بسیاری از پروژه‌ها مثل NetBeans, Redhat, VMWare, VirtualBox, Android و ... بر روی سرورهای سی‌تو میرور گردیده بودند تا به آسانی در اختیار کاربران ایرانی قرار بگیرند (امکان پروکسی وجود داشت ولی سرعت اینترنت در اکثر نقاط کشور مناسب نبود). اما با توجه به دسترسی بهتر به اینترنت می‌تواند برای دستیابی به سرویس‌های تحریم شده از سرویس شکن (لینک) استفاده نمایید.

تماس با سی‌تو

مرکز گنو/لینوکس سی‌تو


ایمیل: info [AT] sito [DOT] ir