گنو/لینوکس تنها یک سیستم عامل نیست، گنو/لینوکس یک فرهنگ است.

توزیع‌های گنو/لینوکس

جستجو در سی‌تو

۱۳۹۲/۴/۱۴ : انتشار اصلی : Fedora 19

رابین برگئون از در دسترس بودن Fedora 19 خبر داد یک نسخه ی پایدار از این توزیع گنو/لینوکس که توسط جامعه توسعه پیدا میکند و از طرف ردهت پشتیبانی میشود : "پروژه ی Fedora از انتشار Fedora 19 خوشحال است. چه چیز جدید است ؟ Developer's Assistant ابزاری برای توسعه دهنده های جدید است که به آن ها کمک می کند شروع به نوشتن کد با استفاده از قالب های آماده ، مثال ها و ابزارها برای زبان های مختلف برنامه نویسی بکنند. مدل سازی و چاپ سه بعدی توسط OpenSCAD پشتیبانی می شود. Skeinforge، SFACT، Printrun، RepetierHost و دیگر ابزار انتخابی نیز وجود دارد. OpenShift Origin راهی ساده برای ساختن  زیر بنای Platform-as-a-Service (PaaS) برای شما فراهم می کند. MariaDB یک MySQL آزاد را ارائه می کند که در حال حاضر گزینه ی پیش فرض در  Fedora است."

متن کامل انتشار را برای توضیحات بیشتر بخوانید .
 


آخرین اخبار مربوط

همراه با سی‌تو

حامیان سی‌تو

فناوران شبکه سینداد - سرویس های تخصصی میزبانی وب، سرور مجازی و سرور اختصاصی در دیتاسنترهای اختصاصی سینداد در ایران و آمریکاحمایت تبلیغ در مرکز گنو/لینوکس سی‌تو

خبرنامه سی‌تو

پروژه‌های میرور شده در سی‌تو

در گذشته بسیاری از پروژه‌ها مثل NetBeans, Redhat, VMWare, VirtualBox, Android و ... بر روی سرورهای سی‌تو میرور گردیده بودند تا به آسانی در اختیار کاربران ایرانی قرار بگیرند (امکان پروکسی وجود داشت ولی سرعت اینترنت در اکثر نقاط کشور مناسب نبود). اما با توجه به دسترسی بهتر به اینترنت می‌تواند برای دستیابی به سرویس‌های تحریم شده از سرویس شکن (لینک) استفاده نمایید.

تماس با سی‌تو

مرکز گنو/لینوکس سی‌تو


ایمیل: info [AT] sito [DOT] ir