گنو/لینوکس تنها یک سیستم عامل نیست، گنو/لینوکس یک فرهنگ است.

توزیع‌های گنو/لینوکس

جستجو در سی‌تو

۱۳۹۳/۷/۴ : انتشار اصلی : Fedora 21 Alpha

دنیس گلیمور اعلام کرد نسخه آلفا فدورا ۲۱ با تاخیر زیاد منتشر شد. این نسخه نزدیک به یک سال پس از آخرین آلفا منتشر شده برای فدورا ۲۱ در ۲۴ سپتامبر ۲۰۱۳، منتشر شده است. از متن انتشار: «فدورا ۲۱ آلفا با استفاده از آخرین فن‌آوری‌های آزاد و متن‌باز تحت توسعه منتشر شد. به عنوان بخشی از نوآوری‌های فدورا، فدورا ۲۱ با سه محصول منتشر خواهد شد: ابر، سرور و ایستگاه کاری. هر سه محصول برپایه مجموعه‌ای از بسته‌های فدورا ساخته خواهند شد.
متن کامل انتشار را برای توضیحات بیشتر بخوانید.
 
Download the workstation edition from here: Fedora-Live-Workstation-x86_64-21_Alpha-1.iso (1,328MB, SHA256, pkglist). Live DVD images with KDE, LXDE and Xfce desktops are also available.


الهام حصارکی

بیش از دو ساله وارد دنیای نرم‌افزارآزاد شدم و از گنو/لینوکس استفاده می‌کنم. به دنیای خبر علاقمندم و سعی می‌کنم خبرها و مطالب جالبی رو که می‌خونم با دیگران به اشتراک بگذارم

آخرین اخبار مربوط

همراه با سی‌تو

حامیان سی‌تو

فناوران شبکه سینداد - سرویس های تخصصی میزبانی وب، سرور مجازی و سرور اختصاصی در دیتاسنترهای اختصاصی سینداد در ایران و آمریکاحمایت تبلیغ در مرکز گنو/لینوکس سی‌تو

خبرنامه سی‌تو

پروژه‌های میرور شده در سی‌تو

در گذشته بسیاری از پروژه‌ها مثل NetBeans, Redhat, VMWare, VirtualBox, Android و ... بر روی سرورهای سی‌تو میرور گردیده بودند تا به آسانی در اختیار کاربران ایرانی قرار بگیرند (امکان پروکسی وجود داشت ولی سرعت اینترنت در اکثر نقاط کشور مناسب نبود). اما با توجه به دسترسی بهتر به اینترنت می‌تواند برای دستیابی به سرویس‌های تحریم شده از سرویس شکن (لینک) استفاده نمایید.

تماس با سی‌تو

مرکز گنو/لینوکس سی‌تو


ایمیل: info [AT] sito [DOT] ir